Epoksi Boya

Epoksi boya nerde kullanılır  veya Epoksi boya nasıl bir üründür gibi Epoksi boya hakkında birçok sorunuz olduğunu farz ederek Epoksi boya hakkında bilgilere kısaca aşağıda yer verdik.

Epoksi boya son zamanlarda çok yoğun bir tanıtım ağına takılmış ve zemin kaplama sistemleri içerisinde en çok tercih edilen bir uygulama türü olmuştur. Epoksi boya’nın tercih edilme nedeni kesinlikle kolay olmasının yanında dayanıklı olması gibi birde fiyatı bunu etkilemektedir. Firmamız Epoksi boya konusunda yıllardır elde ettiği tecrübeyi imalata yansıtmış ve sektöre sağlam adımlarla giriş yapmıştır.

Epoksi boya zemin kaplama sistemlerinde hem astar hem son kot da firmamız Epoksi boya üretimi yapmaktadır. Son sistem teknolojisi ile Epoksi boya müşteri memnuniyetine önem vererek Epoksi boya üretimi konusnda kesinlikle müşterilerinin öneri ve görüşlerini dikkate almaktadır.
Çift komponentli kürlenme sonucunda sertleşen son kat boyadır. Epoksi tiner ile inceltilir. İyi temizlenmiş bir metal yüzeyde epoksi astar uygulamasının sonucunda epoksi son katla çok iyi yüzeyler elde edilir.

Kullanım Alanları

Epoksi boya Kaplama, tüm endüstriyel döşemelerde, ilaç fabrikaları, showroomlarda kimyasal fabrikalar, hastaneler, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, kimyasal fabrikalar, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, plastik üretim tesisleri, otomotiv sektörü ve tüm depolarda farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

  Genel Notlar:

• Kaplanacak alan boş ve temiz olacaktır.
• Zemin kaplaması işlemi sırasında diğer çalışanların girmesine izin
verilmeyecektir.
• Bütün pencere ve kapılar yerleştirilmiş ve kapalı olacaktır.
• Yüzeyde su sızıntısı olmamalıdır.

DUYURU: Daha detaylı bilgi ve fiyat almak için firmamızı arayabilir veya iletişim formundan bize ulaşabilirisiniz,  ayrıca keşif  hizmetlerimiz ücretsizdir…

Epoksi Boya